Lidé

Zuzana Sýkorová (hlavní pedagog, certifikovaná chůva, vedoucí Esedry)

Absolventka SPgŠ Praha 6, Obor vychovatelství, specializace výtvarná výchova. Pracovala jako praktikant v Centru pro mentálně postižené Oáza Praha, jako asistent v Ústav soc. péče hl. m. Prahy Horní Maxov, jako pedagog v Soukromé mateřské školce Žirafa, jako pedagog v Mateřské školce Únětice, byla lektorkou výtvarných kroužků sdružení Roztoč v Roztokách a v Úněticích, absolventka Studia k výkonu specializačních činností v oblasti enviromentální výchovy, nyní si rozšiřuje vzdělání na živnost chůva, lektorka vzdělávacích kurzů pro učitelky MŠ v os. Jurta v Děčíně, absolventka vzdělávacího kurzu ,,Klíč pro život"

Kateřina Schwarzová (pedagog)

Je absolventkou dramaturgie DAMU a vystudovala také dvouletý program autorské tvorby a pedagogiky na KATAP DAMU. Průvodkyně od založení klubu, řadu let vedla pohádkové výtvarně-dramatické a pohybové dílny pro děti, programy v mateřském klubu Mateřídouška v Toulcově dvoře, dramaťák v ZUŠ. Pomáhá vymýšlet pohádky divadla Buchty a loutky. Ráda hraje s dětmi lesní loutkové divadlo. Inspiruje se waldorfskou pedagogikou a principy dramatické výchovy.


Inna KaraulovaDenisa Šmídlová

Máma dvou dětí a žena svého muže. Vystudovaná geografka Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Ve studiu jsem pokračovala i před dětmi a působila na ČZU jako student doktorského studia na Fakultě životního prostředí. Mým oborem je sníh a modelování sněhové pokrývky v ČR. Během studií jsem strávila pár týdnů na Špicberkách (kde jsem se potkala i s ledním medvědem a koupala se v Severním ledovém oceánu), půl roku pod zasněženými kopci Sierra Nevady ve městě Granada ve Španělsku a také jsem procestovala řadu evropských krajin. Miluji hory a všeho co je s nimi spjato. V zimě mě můžete potkat na pásech s lyžemi a v létě v pohorkách s batohem na zádech. Prázdniny trávíme nejraději spolu v blízkosti hor s naší dodávkou, která nám dělá významného společníka (kuchyň, ložnice, obývák i dětský pokoj a pracovna v jednom.  Věnuji se řadě sportů: běh, lyže od běžek, přes sjezdování, telemark až po skialpy, lezení, jízdě na kole, paddleboardingu a klid nacházím v józe. Ráda šiju, převážně na děti, peču a pracuji s kynutým těstem.


Pavel Roubal

kovář, dobrovolník a tvořitel našeho přírodního hřiště


Adolf Balabán 

školník a dotahovač našich ženských učitelských polytechnických projektů